דלג לתוכן הראשי
EN

ללמוד גולף

את קסמו של הגולף מגלים רק אחרי שמתחילים לשחק. המכורים למשחק יעידו שגולף זהו משחק מאתגר פיזית ומנטלית, מותח, דינמי ולגמרי לא קל.

אנו מזמינים אתכם ללמוד את רזי ענף הספורט שכבש את העולם! בואו ליהנות משילוב של פעילות גופנית בריאה עם פעילות חברתית ועסקית במועדון הגולף קיסריה – מרכז הגולף הבינלאומי של ישראל.
במועדון הגולף קיסריה, פועלת תכנית ללימודי גולף, שיעורי היכרות, קורסי גולף ועוד שמטרותיה להכשיר גולפאים בכל הרמות ובכל הגילאים. צוות המדריכים של המועדון הוא המקצועי והמנוסה ביותר בארץ, השיעורים מתקיימים בכל ימות השבוע למעט יום שני, בעברית, אנגלית ושפות נוספות, משעות הבוקר ועד החשיכה.

גולף טוב לנשמה

גולף משחקים באוויר החופשי. לא באולם סגור, לא בתוך חדר כושר. בכל העולם נמצאים מועדוני הגולף במקומות היפים ביותר, ליד אגמים ונהרות, על חוף הים ואפילו למרגלות הר געש. בקיסריה משתרע המועדון על פני אלף דונמים של דשא, עצי חרוב וצמחיה ארצישראלית טבעית – שמורת טבע ירוקה עם אגמים, ברווזים, ומשפחה גדולה של אווזים.

גולף טוב לגוף

משחק גולף אורך בין ארבע לחמש שעות במהלכן צועד הגולפאי כ 10 קילומטרים באוויר הפתוח. גולפאים אומרים כי כבר בכניסה למועדון – משתלטים עליהם שלווה ורוגע, וכי הניגוד המוחלט בין המולת היום יום לפסטורליה של המקום היא הצעד הראשון להתמכרות.

גולף טוב לחברויות

במהלך אותן שעות ארוכות של משחק צועד הגולפאי ולצידו עוד 3 חברים/מתחרים. הצעידה המשותפת בין חבטה לחבטה לאורך 18 המגרשים – היא קרקע נפלאה ליצירת קשרים מסוגים שונים, חברתיים, עסקיים ולעתים גם רומנטיים!

גולף זה הרבה יותר מספורט. גולף זו דרך חיים

השילוב בין ספורט תחרותי ופעילות מרגיעה בחיק הטבע המאפיינים את המשחק הביאו בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים צעירים אל המגרשים ויצרו כור היתוך יחיד במינו בו דורות שונים, משפחות שלמות, הורים וילדים, ונשים וגברים מכל חתכי האוכלוסייה, שניסו ו…התמכרו

בואו לגלות מהי הדרך המתאימה ביותר עבורכם ללמוד גולף ולהצטרף למשפחת הגולפאים הגדלה והולכת במועדון הגולף קיסריה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: