דלג לתוכן הראשי
EN

HR CENTER

פארק העסקים בקיסריה מקים לראשונה בישראל מרכז לניהול משאבי אנוש המיועד ליותר מ-230 חברות הפועלות בפארק אשר מעסיקות למעלה מ-12,000 עובדות ועובדים. המרכז כולל בתוכו את כל פעילויות הגיוס, הרווחה והעשרה של כלל עובדי הפארק .

רווחת העובד חשובה יותר ויותר עם חלוף השנים והדרישה לאיזון בין צרכי העובד לצרכי העבודה הושמה בראש מעייני החברה. הקמת המרכז לניהול משאבי אנוש בקיסריה נועדה לתמוך ולסייע לחברות הפועלות בפארק והוחלט להתנהל מעתה ואילך בצורה אחרת וחדשה.

הרעיון נולד מצורך קיים שזיהו מקימי המרכז אצל החברות בפארק העסקים – לדאוג לרווחת העובד בדרכים מגוונות ובמקביל לדאוג לטיפוח ההון האנושי והעשרתו בתחומי הידע הרלבנטיים לתעסוקתו. בפארק העסקים החכם בקיסריה מושם דגש רב על רווחת העובד. המרכז החדש של הפארק כבר נוקט במהלכים התורמים לגיוס עובדים ולשימורם, לאיזון בין חיי הפנאי של העובד לעבודה ומקיים פעילויות מגוונות לרווחת העובד, כמו למשל סדנאות כושר ויוגה, סדנאות בישול, קורסי העשרה ועוד. מנהלת פארק העסקים דואגת להכשרות של מנהלים ועובדים בפארק ובמסגרת התוכנית המרכז עובד בשיתוף עם שירות התעסוקה וחברות השמה על מנת להביא את העובדים המתאימים ביותר לעבודה בחברות הפארק. במרכז לניהול ההון האנושי בקיסריה שמים את האדם במרכז ודואגים לשיפור איכות החיים וסביבת העבודה של כל עובד ועובד.

 

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/uXfNH0juHcI?si=BBMy3fM6LY5v1_ub” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>