דלג לתוכן הראשי
EN
יד מחזיקה נורה דולקת וברקע אייקון של עץ ומתחת כתוב חברתי

אחריות חברתית

טכנודע

מזה שנים רבות ישנו שיתוף פעולה נפלא עם הטכנודע – המוזיאון הישראלי לרפואה ומדע בחדרה, שמהווים חלק בלתי נפרד מהמארג הרחב של החברות המצליחות ביותר במשק הישראלי בפארק העסקים קיסריה. 

טכנודע חדרה הינו מרכז ייחודי אשר ממוקם בלב שכונת אולגה, אשר מהווה סביבה חינוכית לילדים המגיעים מרקע שונה: עולים חדשים ואוכלוסיות ותיקות, דתיים וחילוניים, ילדים עירוניים וילדי קיבוצים, יהודים וערבים, מצב סוציואקונומי נמוך וגבוה. 

במסגרת שיתוף הפעולה עם הטכנודע אנחנו מקיימים פעילויות בקיץ ובחגים (חוה”מ סוכות, חנוכה, חוה”מ פסח ובחופש הגדול) אשר חושפות את הילדים למגוון רחב ביותר של תחומי המדע, הרפואה, החלל והטכנולוגיה. אקדמיית פארק העסקים החכם דואגת גם לילדי עובדי הפארק ומציעה שלל פעילויות משפחתיות מהנות, קייטנות חינוכיות ואינטראקטיביות בלעדיות ומסובסדות, פעילויות הפנינג מהנות ואטרקציות בחופשות ובחגים. במסגרת פעילויות אלו יוכלו ילדיכם ואתם להנות מההעשרה ופנאי ביחד.

אנחנו גאים בשיתוף הפעולה ההדוק ברבות השנים עם המרכז הנהדר והחשוב הזה, ושמחים על שיתוף הפעולה ההדוק עם הטכנודע, המהווה כבר שנים חלק בלתי נפרד וחשוב מהאקוסיסטם החכם של פארק העסקים שלנו.

רופין

שיתוף פעולה מקסים וחשוב עם המרכז האקדמי רופין, אשר מחבר בין הפקולטות השונות לאקוסיסטם החכם שלנו בפארק העסקים! במהלך שנות הלימודים האחרונות, סטודנטים מהמרכז האקדמי עובדים על פרויקט גמר באחת מהחברות בפארק. העבודה על פרויקט הגמר הינה בהתאם לבחירת הסטודנט ולפי תחום לימודו. העבודה מתבצעת בליווי של מנחה אקדמי וכל זאת במטרה לייעל ולשפר תהליכים שונים בארגון ולהשיג תוצאות מקסימליות. העבודה מתבצעת לפי תחום העיסוק של הארגון ושיתוף פעולה עם הפקולטה הרלוונטית. החברות בפארק העסקים החכם קיסריה לוקחות חלק בשיתוף פעולה זה ועבודה הגמר לעיתים מתבצעת בעזרת ובשיתוף החברות הללו.

שיתוף הפעולה בפרויקט הגמר של הסטודנטים הינו עם 3 פקולטות מרכזיות ברופין:

הפקולטה לכלכלה ומנהל עסקים / תמיר רביב – 050-2984533

הפקולטה להנדסה תעשיה וניהול / יוסי אנגליסטר – 050-5544577

הפקולטה למשאבי אנוש / פרופ’ שקד גלבוע – 052-3453393

שתי סטודנטיות מציגות את פרויקט הגמר שלהן בחברת אלמה לייזרס.

הלל יפה

שיתוף פעולה עם ‘עמותת ידידים’ של המרכז הרפואי ‘הלל יפה’, שהינו המרכז הבריאותי האזורי שלנו ומהווה חלק אינטגרלי בלתי נפרד מהאקוסיסטם של פארק העסקים החכם קיסריה. הן בזכות קרבתו הגיאוגרפית והן בזכות העשייה הענפה אצלנו בפארק שממשיכה להניב פתרונות מתקדמים וחדשניים בתחום הרפואה, עם מעל ל-100 חברות מדיקל!

בית החולים הלל יפה מעניק שירות לתושבי קיסריה והאזור כולו, כמו כן במרכז מטופלים מידי שנה אלפי מטופלים! אנחנו שמחים ונרגשים לקחת חלק ביוזמות ובפרויקטים מגוונים שמקדמת עמותת הידידים. שיתוף הפעולה האחרון שנעשה עם העמותה הינו סיוע בגיוס כספים להקמת מרכז אשפוז יום אונקולוגי והמטולוגי חדש, מרווח ומודרני במרכז הרפואי הלל יפה.

מידע על העמותה:

עמותת ידידי המרכז הרפואי הלל יפה הוקמה בדצמבר 2016 והינה גוף ציבורי ללא מטרת רווח אשר קם במטרה לסייע למרכז הרפואי הלל יפה בגיוס משאבים עבור פיתוח התשתיות, רכישת מכשור רפואי מתקדם, עידוד מחקר רפואי וחיזוק שיתוף הפעולה והמעורבות בקהילה, עבור רווחתם של תושבי האזור. יו”ר העמותה וכל חברי הוועד המנהל פועלים בהתנדבות. חברי העמותה פועלים לאיתור תורמים בארץ ובחו”ל. כמו כן, העמותה מקיימת אירוע התרמה מרכזי גדול אחת לשנה בהשתתפות מאות מוזמנים.

פעילות גיוס המשאבים נעשית על ידי העמותה בשיתוף פעולה ובתיאום מלא עם הנהלת בית החולים. תרומות המתקבלות בעמותת הידידים מנוצלות על פי ייעודן, ללא כל תקורה, תוך הקפדה על שקיפות מלאה מול התורמים, באמצעות דיווח שוטף והנפקת מסמכים המעידים על מימוש התרומה.