דלג לתוכן הראשי
EN

שכונת הגולף - שכונה 13

מיקום


שכונת הגולף (שכונה 13) ממוקמת בפניה הדרום מזרחית של מגרשי הגולף, צפונית לכביש 651.


אופי השכונה


מיקומה בנקודה הגבוהה ביותר בקיסריה ובסמיכות לכרי הדשא הירוקים של מועדון הגולף הבינלאומי בתכנונו של מעצב העל פיט דאי, מעניקים לשכונת הגולף קיסריה את ייחודה. הודות לתכנון של השכונה, שנעשה בהשראת קהילות הגולף מהיוקרתיות בעולם, היא מספקת לתושביה איכות חיים יוקרתית באווירת Golf&lifestyle.


יופי, יוקרה וחיי קהילה


מאז הקמתה, קיבלה שכונת הגולף קיסריה הכרה כאחת השכונות היפות והיוקרתיות בישראל. סמיכותה למגרש הגולף המפורסם של היישוב מספק לה את ייחודה, פשוט כי אין שכונות דומות לה בישראל. הניסיון העולמי מלמד ששכונות הממוקמות בסמוך למגרשי גולף, מעניק להן יוקרה ואופי מיוחד, ושכונת הגולף קיסריה ממשיכה מסורת אקסלוסיבית זו.

המשפחות בשכונה 13, נהנות מקהילה מגובשת ומחיי קהילה תוססים; מוסדות חינוך ותרבות מעולים הכוללים גני ילדים, בתי כנסת, מרכז מסחרי ומרכז ספורט משולב הכולל מתחם סקייטפארק, מגרשי קט-רגל, כדורסל וטניס. הנוף הייחודי של כרי דשא ירוקים הנשקף מבתי השכונה, הגישה הנוחה לחוף הים היפהייפה של קיסריה וקרבה למגוון אפשרויות תעסוקה ובילוי, משלימים פסיפס של מרכיבים ההופכים את השכונה להיות אחת האטרקטיביות והמבוקשות בישראל.


גודל והיצע מגרשים


בשכונה 13 (שכונת הגולף) יש 374 מגרשים לבנייה עצמית, וכיום נותרו בשכונה מגרשים אחרונים בגודל של כדונם (1000-1200 מ”ר) ובקו ראשון למועדון הגולף. למפת המגרשים בשכונת הגולף, לחץ כאן


עוד חשוב לדעת


שכונת הגולף בקיסריה היא שכונת המגורים היחידה בארץ הצמודה למגרשי גולף בינלאומיים, המספקים איכות חיים יוקרתית ושמירה על ערך נדל”ני גבוה.

חולמים לבנות את בית חלומותיכם בקיסריה? פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע אודות שכונת הגולף והמגרשים המוצעים למכירה

הודעות