דלג לתוכן הראשי
EN

תחבורה ונגישות

רכבת נוסעת על גבי מסילה ולצידה דקלים ומבנים עסקיים בפארק העסקים

רכבת

תחנת רכבת בתוך החלק הצפוני של פארק העסקים. התחנה משרתת את עובדי פארק העסקים החכם קיסריה וכן את תושבי האזור. כ- 35 עצירות ביום לרכבת מתל אביב לחיפה ומחיפה לתל אביב. חנייה חינם!

למידע נוסף
תחנת אוטובוס

תחבורה ציבורית

לרווחת עובדי פארק העסקים החכם קיסריה, מסלול תחבורה ציבורית מורחב, “סובב פארק”, המשרת את פארק העסקים הדרומי והצפוני. תחנות אוטובוס מוצלות עם מסך אינטראקטיבי.

למידע נוסף
תצלום של קורקינט ורוכב שרואים רק את רגליו

קורקינטים שיתופיים

150 קורקינטיים שיתופיים של חברת “BIRD” מחכים לכם בתחנת הרכבת בפארק במחיר מסובסד. פותחים את אפליקציית “BIRD”, חובשים קסדה הצמודה לכל כלי, ורוכבים בבטחה על אחד משבילי האופניים הפזורים בכל רחבי הפארק המאפשרים נסיעה בטיחותית ויעילה.

שביל סלול לאופניים ולאורכו ערוגת פרחים

שביל אופניים

שביל אופניים מתחנת הרכבת למבני התעסוקה. כמו כן, שבילים המחברים בין הפארק הדרומי לכביש 651 כדי לתת מענה גם לעובדי הפארק הדרומי. בפארק הצפוני קיימים שני שבילי אופניים ברח’ חלמיש ורח’ תרשיש.

למידע נוסף
אוטובוס של פארק העסקים קיסריה

שאטל

שירות הסעות חינם “שאטל” עבור עובדי הפארק בתחנת הרכבת קיסריה – פרדס חנה בין השעות 06:11 עד 09:50 בבוקר הוא אוסף ומפזר לפי מסלול קבוע בפארק.  תחילת איסוף העובדים חזור לתחנת הרכבת מתחיל ב- 15:47 עד השעה 19:47.

למידע נוסף
עמדת טעינה לרכבים חשמליים פארק עסקים דרומי

עמדות טעינה לרכבים חשמליים

החברה השלימה פרויקט להקמת מערך עמדות טעינה לרכבים חשמליים ברחבי הפארק. כיום פועלות בפארק מעל 20 עמדות טעינה כאשר בעתיד לבוא יופעלו עוד כ- 80 עמדות נוספות. הפריסה המשמעותית של עמדות הטעינה מאפשרת לבאי הפארק ודייריו לעשות שימוש ברכבים חשמליים תוך הסתמכות על פתרונות טעינה זמינים.

מפת עמדות הטעינה
תרשים של חניון ובו מקומות חנייה תפוסים ופנויים

חניונים חכמים

לרווחת מבקרי פארק העסקים, מפעילה החברה חניונים חכמים המנוטרים כל העת למערכת מרכזית המסייעת בהתמצאות במרחבי החנייה בפארק העסקים.בכניסה לפארק הוצב שלט לד המסייע באיתור מקומות חניה פנויים בחניונים ומציג את מספר החניות הזמינות.

תצלום חלקי של אישה יושבת על כיסא גלגלים כשידה הימנית אוחזת בגלגל הימני של הכיסא

נגישות לאנשים עם מוגבלות

מנהלת הפארק פועלת על מנת להקפיד על שירות נגיש, מכיל ומכבד, לכל אדם.

למידע נוסף