דלג לתוכן הראשי
EN

פארק העסקים החכם קיסריה

תכנון חכם המותאם ללקוחות הפארק

התכנון הקפדני של הפארק מספק מענה למגוון הצרכים העדכניים של חברות עסקיות, מקומיות וגלובליות. הדבר בא לידי ביטוי ביצירת מרחב גמיש וטכנולוגי, ובשימת דגש על יצירת חיבורים ופיתוח קהילה עסקית שוקקת.

  • גמישות ודינאמיות

המרחב העסקי של הפארק מותאם לשינויים בעולמות העסקיים ובפרט, לחברות בפארק קיסריה. הדבר בא לידי ביטוי בעיצוב מודולרי של גודל השטח ואופי החללים לפי הצרכים הספציפיים של העסק, בכל שלב בפעילות שלו. כך, לאורך השנים סיפק הפארק תשתית אידיאלית לעסקים בפארק – מסטארט-אפים עם עובדים בודדים ועד לחברות ענק גלובליות – לצמוח ולהתרחב במרחב עסקי איכותי ומשתלם ששומר על עדכניות לאורך זמן. זו הסיבה מדוע החברות בפארק, ותיקות וחדשות כאחד, רואות במקום לא רק בית, אלא גם שותף לדרך.

  • עדכניות טכנולוגית

ההבנה לצרכי העסקים בפארק מובילה אותנו לעמוד בחזית הקדמה הטכנולוגית וליישמה ברמה התשתיתית של הפארק. כך, הטמענו יישומים המקושרים כולם ל’קוקפיט’ של מנהלת הפארק ומאפשרים מעקב צמוד אחר המתרחש בו. ביצענו רישות של סיבים אופטיים ו-WiFi על מנת להעניק לעובדים נפחי תקשורת גבוהים, וכן ישנה זמינות של שירות 24/7  בכל מקום, לרבות שימוש  באפליקציה ייעודית לכך. יש לציין כי מכלול השירותים כלול בדמי השימוש וניתן ללא תשלום נוסף.

  • קהילת עסקים מובילה

מנהלת הפארק משקיעה משאבים רבים לייצר מרחב עסקי פורה ומפרה עבור העסקים בפארק, אשר הוביל לבנייתה של קהילה עסקית שוקקת שהפכה כבר למודל בינלאומי. ההישגים הללו מבוססים על מהלכים יזומים ורציפים כגון מפגשים מקצועיים, יזום נטוורקינג וכן אירועי ספורט שוברי שגרה. באי הפארק נהנים גם מהסביבה התיירותית והמסחרית של קיסריה, הכולל מועדון גולף, נמל קיסריה ושלל מסעדות, התורמים לצביון העסקי הייחודי של המקום.

  • חבילת עסקים משתלמת

פארק העסקים קיסריה מציע הזדמנות יוצאת דופן להצטרף לקהילה העסקית המצליחה, עם חבילות משתלמות ואטרקטיביות המותאמות לצרכים השונים. גם גלובס בדק את איכות ההצעה שלנו ומצא כי “פארק העסקים והתעשייה המציע את החבילה המשתלמת ביותר ומהווה אלטרנטיבה הטובה ביותר עבור חברות היי-טק רבות בשל מיקומו האטרקטיבי, סביבת העבודה הנוחה, שירותי רכבת והסעות, גובה דמי שכירות, דמי הניהול ועלויות החניה”. (גלובס, דצמבר 2015).