דלג לתוכן הראשי
EN

נמל קיסריה אינו רק אתר תיירות היסטורי מוביל , הוא גם אחד ממתחמי הבילוי והפנאי ביום ובלילה מהיפים בישראל. הנמל מציע חווית ביקור ייחודית המשלבת גלריות, מסעדות, בתי קפה ואתרי עתיקות מרשימים!
במתחם הבילוי והפנאי בנמל שוכנות שורה של גלריות לאומנות, חנויות, בתי קפה ומגוון מסעדות גורמה: הלנה בנמל, לימאני ביסטרו, פונדק הצלבנים, ארסטו, ביץ’ בר, קפה פורט, בר המצודה לצד מגוון בתי קפה, גלידריה וברים.
לאורך כל השנה מתקיימים בנמל קיסריה שלל אירועים ומידי שנה מארח הנמל מגוון פסטיבלים ופעילויות לכל המשפחה: פסטיבל העת העתיקה, מרוצי הסוסים בהיפודרום . זאת לצד מגוון אטרקציות התיירות של הנמל הכוללות בין היתר את מיצגי “מסע בזמן”, שרידי המבנים מתקופת המלך הורדוס והתיאטרון הרומי.
פסטיבל העת העתיקה בארמון המלך הורדוס המתקיים בחג פורים – פסטיבל תיאטרלי הומוריסטי המעלה מיצגים וסיפורים מהעת העתיקה- חגיגה ססגונית המתקיימת על רקע התפאורה הייחודית של הנמל העתיק. מפגש המזמן אינטראקציה משעשעת עם דמויות מחצר המלך, אבירים ורקדניות חצר המלוכה…. כיד המלך!
מרוצי סוסים בהיפודרום המתקיים בחול המועד של פסח – מופעי ראווה יפיפיים של סוסים ורוכבים, בהיפודרום המלכותי שהקים המלך הורדוס בשנת 22 לפנה”ס אשר שימש זירת שעשועים למופעים ואירועים המוניים ביניהם מרוצי סוסים, מרוצי מרכבות ועוד.